Pirkimo ir pardavimo taisyklės (sutartis)

1. Wordio plano, kurį sudaro hostingas, interneto svetainės kūrimas, domenas ir techninė priežiūra metinė kaina be nuolaidos sudaro 168,00 Eur (13.99 Eur/mėn.) Atliekant mokėjimą, mokėtina suma be nuolaidos yra 168,00 Eur (13.99 Eur/mėn.) Ši suma už Wordio planą mokama periodinėmis įmokomis, kas 12 mėnesių ir nuo kliento sąskaitos nuskaitoma automatiškai. UŽSAKOVAS norėdamas nutraukti Wordio planą privalo susisiekti su VYKDYTOJU el.paštu info@wordio.eu ir informuoti apie sutarties nutraukimą. VYKDYTOJAS įsipareigoja per 2 d.d. nutraukti paslaugų planą, o periodinius mokėjimus sustabdyti. Už suteiktas paslaugas sumokėti pinigai nėra grąžinami. 

2. UŽSAKOVAS informuojamas el. paštu du mėnesius prieš automatinį atnaujinimą. UŽSAKOVAS norėdamas sustabdyti automatinį atnaujinimą ir nutraukti planą privalo informuoti VYKDYTOJĄ likus ne mažiau kaip vienam mėnesiui iki automatinio sutarties ir mokėjimų pratęsimo. Laiku nepateikus prašymo, nuskaityti pinigai už ateinančių 12 mėnesių plano pratęsimą nėra grąžinami.

3. Atlikdamas mokėjimą ir įsigydamas VYKDYTOJO paslaugas UŽSAKOVAS patvirtina, kad susipažino su teikiamomis paslaugomis, jų apimtimi ir pretenzijų neturi.

4. UŽSAKOVUI įsigijus Wordio planą, kuriama individuali interneto svetainė naudojant dizaino šabloną. Individualaus dizaino kūrimas galimas abiems šalims sutarus ir suderinus papildomas sąlygas.

5. Interneto svetainė pradedama kurti, kai UŽSAKOVAS užpildo VYKDYTOJO pateiktą klausimyną. Interneto svetainė kuriama pagal iš anksto sukurtą interneto svetainės dizaino šabloną. Sukūrus pirminį interneto svetainės variantą, UŽSAKOVUI prašant nemokamai atliekamos trys interneto svetainės korekcijos. Ketvirtoji ir visos kitos interneto svetainės korekcijos yra mokamos. Vienos korekcijos kaina 30 Eur.

6. VYKDYTOJAS įsipareigoja užtikrinti sklandų interneto svetainės veikimą internete. VYKDYTOJAS neatsako už trečiųjų šalių teikiamų paslaugų kokybę ir techninius nesklandumus. Trečiųjų šalių paslaugos apima interneto prieglobos (angl. hosting) paslaugas, dizainų temas ir WordPress plėtinius, kurie yra trečiųjų šalių paslaugų teikėjai.

7. VYKDYTOJUI ir UŽSAKOVUI patvirtinus interneto svetainės užbaigimo faktą (t.y. atlikus pirmąjį mokėjimq už suteiktas paslaugas), tolimesnis turinio valdymas ir svetainės vystymas yra UŽSAKOVO atsakomybė. UŽSAKOVAS gali pirkti iš vykdytojo papildomą paslaugą sukurti papildomą puslapį jau egzistuojančioje interneto svetainėje už papildomą 100 Eur. mokestį. Taip pat už papildomą 30 Eur. mokestį UŽSAKOVO pageidavimu VYKDYTOJAS gali atlikti dizaino ar kitokias nežymias korekcijas jau sukurtai interneto svetainei. Didesnės apimties pakeitimai ir kaina už pakeitimus derinama individualiai. 

UŽSAKOVUI įsigijus Wordio planą jis gauna šias paslaugas:

  • Hostingas (2 GB talpos)
  • Profesionali internetinė svetainė (Dizaino šablonas)
  • Svetainės konfiguracija (WordPress įdiegimas, domeno pridėjimas, SSL)
  • 7 puslapių kūrimas (Pagrindinis puslapis, Paslaugų puslapis, Apie mus, Galerija, Kontaktai, Rekvizitai, Privatumo politika ir kt.)
  • Turinio įkėlimas
  • 700 žodžių apipavidalinančio teksto kūrimas (Jei UŽSAKOVAS neturi savo turinio)
  • 14 apipavidalinančios nuotraukos ar iliustracijos iš Unsplash ar Freepik (Jei UŽSAKOVAS neturi savo turinio)
  • Užklausų forma, Naujienlaiškių forma, Socialinių tinklų ikonos
  • Techninė priežiūra (Atsarginės kopijos ir SSL)
  • Nemokamas domenas

Aukščiau išvardintų paslaugų apimtis ir kiekis gali kisti, priklausomai nuo UŽSAKOVO interneto svetainės poreikių. VYKDYTOJUI ir UŽSAKOVUI patvirtinus interneto svetainės užbaigimo faktą (t.y. atlikus pirmąjį mokėjimq už suteiktas paslaugas), VYKDYTOJAS vėliau neprivalo suteikti visų aukščiau išvardintų paslaugų, jeigu UŽSAKOVAS to nereikalavo prieš patvirtinant interneto svetainės baigimo faktą (t.y. atlikus pirmąjį mokėjimq už suteiktas paslaugas).

Plano nutraukimas ir svetainės perkėlimas

Norėdamas nutraukti sutartį ir perkelti interneto svetainę pas kitą hostingo teikėją, UŽSAKOVAS įsipareigoja VYKDYTOJUI sumokėti 450 Eur dydžio interneto svetainės dizaino licencijos mokestį. Interneto svetainės perkėlimo terminai su UŽSAKOVU derinami individualiai. Perkėlimo darbai pradedami UŽSAKOVUI atlikus 450 Eur pervedimą į VYKDYTOJO nurodytą sąskaitą.

Po plano nutraukimo, netinkamai prižiūrint dizaino licenciją bei atnaujinimus, interneto svetainė gali susidurti su dizaino atvaizdavimo problemomis ir saugumo spragomis. VYKDYTOJAS neprisiima atsakomybės už patirtus techninius gedimus ir nuostolius.

UŽSAKOVUI pageidaujant interneto svetainė gali būti “užšaldyta” už 60 Eur metinį mokestį (5 Eur/mėn.). Tokiu atveju interneto svetainė saugoma VYKDYTOJO serveryje, tačiau nėra prieinama internete (pridedamas priedas prie sutarties). UŽSAKOVAS bet kuriuo metu po “užšaldymo” gali paprašyti VYKDYTOJO aktyvuoti interneto svetainę, kad ji būtų prieinama internete (pridedamas naujas priedas). Po šios aktyvacijos UŽSAKOVAS įsipareigoja VYKDYTOJUI mokėti 168 Eur metinį mokestį (13.99 Eur/mėn.).

UŽSAKOVAS gali nutraukti sutartį ir nemokėti dizaino licencijos mokesčio tuo atveju, jeigu po sutarties nutraukimo interneto svetainė ištrinama. UŽSAKOVAS turi pateikti pasirašytą prašymą el.paštu su prašymu ištrinti interneto svetainę. VYKDYTOJAS gavęs UŽSAKOVO prašymą ištrinti interneto svetainę, įsipareigoja interneto svetainę ištrinti per 5 d.d. ir informauoti apie tai UŽSAKOVĄ el.paštu. UŽSAKOVAS supranta, kad ištrinta svetainė negali būti atkuriama, sutinka su tuo ir pretenzijų neturi.

Sutarties sudarymas

UŽSAKOVAS įsigydamas Wordio planą sutinka su aukščiau pateiktomis pirkimo ir pardavimo sąlygomis ir patvirtina, kad su šiomis sqlygomis susipažino.

Abi pusės sutaria, kad UŽSAKOVUI atlikus mokėjimą už metinį planą įsigalioja sutartis tarp UŽSAKOVO ir VYKDYTOJO. Šios pirkimo ir pardavimo sąlygos prilygsta sutarčiai.